Top użytkownicy

Sportowe gry komputerowe

Sportowe gry komputerowe

Gry komputerowe to rozrywka, co rzadko nudzi, z każdym dniem coraz bardziej angażuje grającego. Rozwinięte fabuły wymagają koncentracji, a skomplikowana sceneria gry buduje wyobraźnię oraz umiejętność abstrakcyjnego myślenia. jednakże bardzo znacząco oddziałują na psychikę.

Szybko uzależniają od komputera, a w przypadku brutalnych gier nauczają złych i nieetycznych reakcji. Poważniejsze niebezpieczeństwo od tradycyjnych gier komputerowych stwarzają nowe gry internetowe. Grane są przez Internet między setkami, a niekiedy tysiącami ludzi na raz.

Dla graczy nierealna rzeczywistość nie może być przerwana, ponieważ wydarzenia, tak samo jak w świecie realnym, przebiegają w cyklu nieprzerwany. Ryzykiem jest zatarcie się w świadomości grającego bariery między życiem normalnym a fikcją.
Ważnym etapem w terapii z zależnością jest świadomość bycia uzależnionym. Ale wiadomo że gry nigdy nie zejdą z rynku i będzie coraz ich więcej przez co okazuje się że musimy bardzo uważać gdy kupujemy jako prezent.

Gry komputerowe zręcznościowe

W dzisiejszym świecie każdy z nas potrzebuje odrobiny czasu dla siebie. Pogoń za pieniędzmi, ciągła nauka i doskonalenie swoich umiejętności, mnóstwo różnych spraw ważnych i tych mniej ważnych - to wszystko sprawia, że nie mamy czasu dla siebie i dla swoich potrzeb - jak np gry ben 10.

Mało kto w dzisiejszych czasach ma swoje hobby, które realizuje w każdej wolnej chwili. Wśród nastolatków można znaleźć mnóstwo osób, które każdą wolną chwilę przeznaczają na nowe i stare gry komputerowe, które dają mnóstwo pozytywnych emocji i wrażeń.

Przeciętny nastolatek ma teraz niewiele czasu dla siebie, ale jeśli już go ma to woli go spożytkować na to, co go naprawdę interesuje, niż na to, czego oczekują od niego rodzice czy znajomi. Zatem jeśli szukamy prezentu dla  swojego dziecka bardzo dobrym rozwiązaniem są właśnie gry komputerowe a najlepiej te starsze, które tak bardzo nas zadawalały i tak bardzo się z  nich cieszyliśmy jako dzieci.

---- Więcej artykułów:
a) Ciekawe gry
b) Gry dla Ciebie
c) wszystkie artykuły

Darmowe gry online na mygramy.pl

Zobacz ciekawe artykuły na temat gier, kliknij i przeczytaj: Fajne gry, Gry komputerowe, Gry na przerwie, wszystkie artykuły. Sprawdź również gry do pobrania!