Top użytkownicy

Gry na przerwie

Gry na przerwie - na przerwie też możesz pograć.

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym co dają nam gry komputerowe  umożliwiają nam poznawanie innych osób, często zdarza się, że gracze nawiązuję znajomości drogą Internetową, wymieniają się adresami e-mail, zainteresowaniami czy zdjęciami z życia osobistego.

Gry komputerowe często właśnie takie przez Internet poza dodatnimi aspektami niosą ze sobą różne i liczne zagrożenia dla młodych osób, które często stają się przez nie agresywne a co za tym idzie są po prostu agresywne wobec osób na ulicy.

Często zdarza się, że osoby młode często stają się uzależnieni od gier komputerowych. Na różnych portalach można przeczytać o śmierci graczy spowodowanej zbyt dużym poświeceniem się grom komputerowym.

W Polsce jednak taki przypadek nigdy się nie wydarzył. Przypadki tak radykalnego uzależnienia od gier na szczęście nie są tak częstymi przypadkami. Widząc swoje dzieci grające czy to na konsoli czy na komputerze powinniśmy dbać o to, aby przestrzegało ściśle określonych norm, które zostały mu nadane przez nas. Można by przypuszczać, że większość gier komputerowych przeżywa swoją popularność jedynie do czasu.

Współczesne gry komputerowe

Jak wielu rodziców uważa niestety na to że by ich dzieci ich syn czy córka zostało w domu i spędziło wolny czas przy telewizorze lub komputerze niż by miało spędzać ten czas w grupie swoich przyjaciół. Przez  to niestety ale coraz bardziej popularne stały się gry komputerowe przez co niestety okazuje się że młodzież woli pograć w grę niż czasem po prostu wyjść na spacer ze znajomymi.

Coraz częściej młodzież spędza ten czas grając w różne gry komputerowe, coraz częściej grają w gry komputerowe. Gry te są przede wszystkim nastawione na rozgrywkę w globalnej sieci gier komputerowych  jako gatunek gier wymaga od użytkownika połączenia do sieci Internetowej, dzięki której można rywalizować z graczami z całego świata.

Taka forma rozrywki umożliwia graczom sprawdzenie swoich licznych umiejętności na szczeblu często międzykontynentalnym. W większości przypadków gry są grami darmowymi, nieodpłatnie udostępnianym. Cechą charakterystyczną takich gier jest głównie możliwość rywalizacji z dużą liczbą graczy, którzy oddaleni są od nas czasem o dziesiątki tysięcy kilometrów.

---- Więcej artykułów:
a) Gry dla Ciebie
b) gry po szkole
c) wszystkie artykuły

Darmowe gry online na mygramy.pl

Zobacz ciekawe artykuły na temat gier, kliknij i przeczytaj: Fajne gry, Gry komputerowe, Gry na przerwie, wszystkie artykuły. Sprawdź również gry do pobrania!