Top użytkownicy

Gry komputerowe dla dzieci

Gry komputerowe dla dzieci

Wiele osób, zwłaszcza rodziców, jest przeciwnych grom komputerowym. Jest to spowodowane tym, że całodzienne siedzenie przed monitorem może się okazać szkodliwe dla naszego zdrowia, zwłaszcza jeśli chodzi o oczy.

Żaden rodzic nie chce przecież, aby jego latorośle bezmyślnie niszczyły sobie zdrowie. Oprócz gier przygodowych, niesłabnącą popularnością cieszą się gry strategiczne. Tego rodzaju gry wymagają od graczy logicznego myślenia, zdolności przewidywania zdarzeń oraz podejmowania rozsądnych decyzji.

Dla fanów gier komputerowych, szczególnie takich, w których wcielamy się w daną postać, tematyka taka jak  wiele gier komputerowych, na pewno jest bardzo fascynująca. Większość gier, choć nie wszystkie, ma charakter konkurencyjny i celem gracza bądź grupy graczy jest pokonanie pozostałych uczestników. Występują również gry komputerowe, które w dzisiejszych czasach zdominowały to pojęcie.

Samochodowe gry komputerowe

Właśnie pojawiła się niesamowita darmowa gra w najpełniejszym tego słowa znaczeniu. TrackMania Nations Forever bo taka jest jej nazwa, pozwoli Ci jeździć z obłednymi prędkościami na widowiskowych trasach pojedynczo lub w trybie dla kilkunastu graczy.

Wspomniana gra jest serią gier wyścigowych oferujących kaskaderskie sztuczki, przygotowanie osobistych tras, elementy gier logicznych a także elementy zręcznościowe. Jest przygotowana na platformę PC przez zachodnioeuropejską firmę Nadeo.

To, co wyróżnia Trakmanię, to świetny edytor umożliwiający tworzenie osobistych szlaków wyścigowych za pomocą specjalnych bloków (proste, skręty, elementy specjalne).
Podczas gry kilkuosobowej auta nie zderzają się ze sobą, a jedynie przenikają się nawzajem. Jest to jedna z ciekawszych gier komputerowych jakie możemy spotkać i pograć by zabić nasz wolny czas. Polecam wam kupienie jej jako prezent na przykład na urodziny gdy nie wiemy co kupić.

---- Więcej artykułów:
a) Gry dla Ciebie
b) gry po szkole
c) wszystkie artykuły

Darmowe gry online na mygramy.pl

Zobacz ciekawe artykuły na temat gier, kliknij i przeczytaj: Fajne gry, Gry komputerowe, Gry na przerwie, wszystkie artykuły. Sprawdź również gry do pobrania!