Top użytkownicy

Ciekawe gry

Gry komputerowe dla nastolatków

Grać w gry komputerowe to marzenie prawie każdego nastolatka jak się okazuje w dzisiejszych czasach. Prawie każdy gra właśnie w bardzo różne gry jak na przykład FIFA.

No ale mało tego wiele z nas grających w gry wie że wczytując kody przed początkiem rozgrywki, dodatkowo dostaniesz pomocne wiadomości w trakcie grania. Dzięki wprowadzonym kodom będziesz mógł śledzić ruchy rywali, omijać wskazane utrudnienia i odkrywać pochowane skarby szybciej, niż twoi przeciwnicy. No ale czy o to chodzi w sumie jeśli chodzi o gry komputerowe myślę że nie.

Przede wszystkim ważna jest dobra zabawa nie zawsze przecież trzeba wygrywać.  Do tego z wykorzystaniem kodów będziesz mógł pozyskiwać wspomagające zręczności i ułatwienia jak na przykład: przemieszczanie się przez ściany, niezliczona ilość ładunków wybuchowych, nieskończoną liczbę żyć i tak dalej.

Pisałem o tych kodach ale tak szczerze proponuję wam początkujący gracze jeśli chodzi o gry komputerowe raczej starać się grać bez kodów.

Ciekawe gry komputerowe

Gry komputerowe stały się tak popularne że coraz częściej młodzież szuka to nowej wersji gry, która jest tak reklamowana w telewizji. I tak  - na rynku pojawi się nowa pozycja, która skupi całą uwagę graczy na sobie.

Jednak dlaczego się tak dzieje, że w niektóre gry ludzie mogą grać przez kilka lat i ciągle będą one zajmowały honorowe miejsce na dysku twardym? Zajmowałem się ostatnio w mojej pracy badaniem, w jakie gry komputerowe Polacy grają najchętniej i dlaczego.

Oczywiście głównym źródłem wiedzy był dla mnie Internet gdzie większość gra w gry komputerowe umieszczone często po prostu na stronach. Przeszukując różne fora internetowe i patrząc na wypowiedzi osób, zauważyłem, że wraca swego rodzaju moda na gry komputerowe, znane jeszcze z takich wynalazków, jak popularne dawniej pegazusy, o których istnieniu dzisiejsza młodzież nawet nie ma pojęcia.

Zauważyłem, że powstaje coraz więcej serwisów internetowych, na których stronach oferowane są do pobrania na dysk pełne wersje gier. Któż z nas nie pamiętam takich hitów wśród gier komputerowych, jak Mario Bros, Mortal Kombat, czy też Doom? Tak właśnie było dawniej.

---- Więcej artykułów:
a) Logiczne gry komputerowe
b) Gry na przerwie
c) wszystkie artykuły.
 

Darmowe gry online na mygramy.pl

Zobacz ciekawe artykuły na temat gier, kliknij i przeczytaj: Fajne gry, Gry komputerowe, Gry na przerwie, wszystkie artykuły. Sprawdź również gry do pobrania!